Ako pustiť človeka

Otázky

Detaily meditácie

Pre koho je meditácia určená?

Toto je meditácia o tom, ako uťať energetické puto, ktoré nás priväzuje k druhému človeku. Je to meditácia pre tie, ktoré si uvedomujú, že táto situácia je veľmi vyčerpávajúce. Neustále premýšľať, snívať a byť posadnutá niekým, kto nám dal jasne najavo, že nás nechce, príp. o nás ani nevie je zničujúce. Je veľmi ľahké upnúť sa na niekoho, špeciálne ak sme boli v detstve straumatizované alebo ranené, vtedy máme väčšie tendencie sa upnúť na nesprávneho človeka. Toto je meditácia pre tie, ktoré sú už pripravené toho človeka pustiť zo života, vziať si naspäť vlastnú silu a byť slobodné.

Dĺžka meditácie

Meditácia je v trvaní 30 min.

Stačí si meditáciu pustiť raz?

Doporučujem meditáciu opakovať pravidelne.

Meditácia Ako pustiť človeka zo života obsahuje:

✔️ meditácia

Referencie

Názory spokojných klientov

{

Milá Beo. Léta jsem se trápila… znáš můj příběh… byl zadanej a bylo to hrozné. nedalo se mi od něj odpoutat a měla jsem pocit, že mě to zničí. Tisíckrát děkuji za pomoc. Meditaci jsem poslouchala každý den a moc se mi ulevilo. Mám pocit, že všechno se ze mě odplavilo – zmizelo a já můžu jít svobodná dál. Navždy ti budu vděčná.

{

Náhodou som objavila možnosť zakúpenia tejto meditácie na internete. Hneď som vás kontaktovala a meditáciu si kúpila. Teraz po mesiaci vidím výsledky. Už na svojho ex partnera nemyslím každú možnú chvíľu a začínam sa viacej orientovať na seba. Považujem to za malý zázrak, keďže som sa ani po dvoch rokoch nevedela zmieriť s tým, že ma opustil. Ďakujem vám, robíte skvelú prácu!

Cena meditácie 25 €

Share This