Skip to content

Naplnený vzťah

Máte pocit, ze sa točíte vo svojom živote v kruhu? Že sa Vám dejú stále tie isté situácie zas a znova? Že ste sa v živote zamotali a neviete sa vymotať? Že stretávate stále rovnaký typ partnerov len v inom tele? Že sa Vám v láske nedarí? Alebo sa Vam nedarí v kariére? Prečo máte neustále finančné problémy? Prečo pozitívne myslenie na Vás nefunguje? Musíme sa naozaj bezbranne poddať osudu? Alebo môžeme prevziať  zodpovednosť za svoj život a stať sa svojho šťastia strojcom? Ako to teda je?

Mojím presvedčením je, že akýkoľvek problém, čokoľvek sa nám v živote deje, čokoľvek nás trápi sa týka nás samých. Situácie v našom živote sa nám “nedejú”, ale presne zapadajú do skladačky nášho života. Našich podvedomých, hlboko zakorenených vzorcov správania, programov prevzatých od rodičov či spoločnosti, detských tráum. Zjednodušene povedané – čokoľvek sa nám v živote deje, vytvárame si to sami. Každá vonkajšia situácia, ktorá sa nás dotkne, rezonuje s našim vnútrom, s tým, čo si nosíme v sebe. Akokoľvek provokatívne to znie! Preto sú moje programy určené pre tých odvážlivcov, ktorí sa rozhodli vydať na cestu prevzatia zodpovednosti za svoj život, teda pre tých, ktorí sú ochotní chápať,  že svoj život si vytvárame sami, a to, čo sa nám deje nie je náhoda, ale robíme si to sami, aj keď možno presne nevieme ako.  Treba ísť hlbšie, ako je kniha “Tajomstvo” a podobne komerčne dostupné literatúry. Nestačí a nefunguje, ak si budeme opakovať pozitívne afirmácie, sedieť na gauči a vizualizovať si, že máme nové auto. Ozajstným tajomstvom totiž je to, že aby človek dokázal pritiahnuť do života svoje túžby, musí vibrovať na rovnakej frekvencii ako to, o čo mu ide. Čo nám bráni v napĺňaní našich túžob je to, že si so sebou nesieme svoje bolesti, detské traumy, zranenia a aj keď si ich nepamätáme, to je to, čo v skutočnosti ovláda náš život a bráni nám vibrovať energeticky vyššie, aby sme dostali to, čo chceme. Treba sa vždy v prvom rade zbaviť svojich tráum a škodlivých nastavení, potom je možná cesta vyššej frekvencie a vibrácie, ktorá nám do života ťahá želaných ľudí, situácie, peniaze, prácu. Cieľom je viesť šťastný, pokojný a úspešný život.  Máme samu seba a v sebe svoju pravú silu – silu ovládnuť samu seba, svoje myslenie, a to je jediná skutočná sila, ktorá existuje.

Mojím cieľom je pozdvihovať ženy a viesť ich k tej pravej ženskej sile, ktorá je ultimátna a taká mocná, že na základe nej dosiahnete všetko čo chcete a ovplyvníte životy aj ľudí okolo Vás.