Odkaz všetkým ženám. Zaslúžiš si viac ako toto

Sú muži, ktorí chcú omnoho menej ako my. Nechcú sa viazať, nechcú investovať, nechcú sa vlastne ani príliš vyjadrovať o tom, čo vlastne chcú. Chcú svoj koláčik a potom byť zase slobodní a voľní.

A čo s tým?

Keď mu budeš tolerovať menej, dosiahneš viac

Poznáš tú situáciu, keď on si chce užívať, stretnúť sa iba vtedy, keď sa mu to hodí, chce benefity vzťahu, ale nechce to volať vzťah.

Zaslúžiš si viac, ako toto!

Chce si nechať dvere otvorené a má problém volať váš vzťah exkluzívnym, chce si naďalej ponechať svoje „kamarátky“, ale od Teba žiada, exkluzívny vzťah. Keď sa s ním bavíš na tému vzťah, tak je zrazu zmätený, nie je si istý alebo sa necíti „ready“.

Zaslúžiš si viac, ako za toto!

Vyparí sa na celé týždne, neozýva sa. Máš pocit, že sa po ňom zľahla zem. Potom sa vráti a tvári sa, že sa nič nestalo a očakáva, že ho zoberieš celá šťastná späť.

Zaslúžiš si viac, ako toto!

Predstiera, že ste vo vzťahu, ale iba ak ste sami. Ak ste vonku, alebo stretnete nejakých jeho známych, tak o Tebe hovorí, len ako o kamarátke. Nechce Ťa tiež predstaviť svojej rodine, lebo na to ešte podľa neho nedozrel čas.

Zaslúžiš si viac, ako toto!

Tvrdí, že chce vzťah, ale na vzťah s Tebou to zatiaľ nevidí. Vyhovuje mu kamarátstvo s výhodami, nie si jeho prioritou a zaobchádza s Tebou ako s jednou z jeho možností.

Zaslúžiš si viac, ako toto!

Je pre neho dôležité, aby boli naplnené všetky jeho potreby, zvlášť, keď sa strenete. Ale nezáleží mu na tom, či budú naplnené aj tvoje potreby.

Zaslúžiš si viac ako toto!

Chce, aby si sa mu ozývala, balila ho, ukazovala svoj záujem, ale on to nerobí. Ty si bláznivo zamilovaná, ale on prejavuje vágny záujem o Teba. Vysiela ti zmiešané signály.

Zaslúžiš si viac ako toto!

8.Trvá mu to celé dni, než ti vôbec odpíše, jeho odpovede sú jednoslovné, veľmi krátke. alebo si len s tebou dopisuje a trvá mu to celé mesiace, než by malo prísť vôbec k osobnému stretnutiu.

Zaslúžiš si viac ako toto!

9.Vyhovuje mu roky nezáväzne randiť a nepreberať na seba zodpovednosť vzťahu. Vyhovuje mu nebyť k tebe úprimný a váš vzťah tajiť.

Zaslúžiš si viac ako toto!

Možno sa teraz pýtaš otázku: Beátka, ale čo ak mu to všetko prestanem tolerovať a on odíde? Skutočná otázka, ktorú by si sa mala pýtať je, čo ak mu to budeš ďalej tolerovať a on zostane? Raz sa možno obzrieš a povieš si, že si stratila roky ako niekoho druhá voľba, výplň jeho voľného času, lebo stále nebol „ready“. A potom, tak ako to už v živote chodí, Ti zasadí ranu, keď sa po vašom ďalšom odlúčení dozvieš, že si niekoho našiel a ide sa ženiť. Zrazu už je pripravený.

Ak bolo s Tebou v minulosti zaobchádzané zle, bola si odstrkovaná, musela si často mlčať a uspokojiť sa s málom, tak si začala veriť tomu, že si naozaj zaslúžiš len omrvinky.

Pamätaj si: od života, aj od muža dostaneš to, čo mu budeš tolerovať. Ak od neho chceš viac, musíš mu prestať tolerovať to málo, čo ti dáva.

Musíš si zmeniť toto vadné presvedčenie o sebe, a začať z hĺbky srdca veriť, že si hodna lásky, že si zaslúžiš viac, že si zaslúžiš celý svet a že taká aká si, si dobrá, dostatočná.

Zaslúžiš si muža, ktorý si bude myslieť, že si pre neho príliš dôležitá na to, aby Ťa stratil. Muža, ktorý Ťa bude milovať, starať sa o Teba a chrániť. Muža pri ktorom nebudeš musieť hádať na ktorom mieste u neho stojíš.

PS: jediný dôvod prečo sa muži k nám takto chovajú je ten, že my im to dovolíme. Je na čase začať nový štandard toho, čo budeme tolerovať. Tvoje presvedčenie o tom, koho si zaslúžiš vymedzí to, čo sa Ti naozaj v živote stane. Ak veríš tomu, že si zaslúžiš aspoň niečo málinko od muža, tak naozaj mu budeš tolerovať aj zlé správanie, lebo jednoducho máš problém so sebahodnotou. Ak veríš tomu, že si zaslúžiš niečo viac, tak stále môžeš do života pritiahnuť takýto typ muža, ale sa ho jednoducho rýchlo zbavíš, lebo poznáš svoju cenu. Musiš uveriť tomu, že si zaslúžiš to najlepšie, že si tou Bohyňou svojho života a stojíš za viac. Odmietneš sa uspojiť s málom.

Záverom chcem ísť ešte hlbšie: teraz spomeniem 4 ženy, všetko skutočné príbehy, jeden je zo zahraničia, lebo pôsobím aj tam. Prvá žena otehotnela nečakane so zadaným mužom. Povedal jej, že dieťa nechce, ona išla na interupciu a na mňa sa obrátila, lebo chcela vedieť, či bude niekedy s týmto mužom v oficiálnom vzťahu a budú mať spolu dieťa.

Ďalšia žena bola vo vzťahu s mužom, tiež otehotnela, bol to vzťah na diaľku. Ona išla na interupciu a on sa to nikdy nedozvedel. Bála sa mu to povedať, lebo sa bála, že ju nadobro opustí.

Tretia žena bola vo vzťahu s mužom, tiež neplánovane otehotnela. On nechcel, aby išla na interupciu, ale zároveň jej nedokázal ponúknuť stabilitu a to, že sa o nich postará. Po zrelej úvahe išla na interupciu, ale vzťah s ním po tejto skúsenosti neukončila.

Posledná žena vychováva malé 4 ročné dieťa sama, pretože partner ich opustil dávno a neuzaujíma sa o nich. Na mňa sa obrátila s otázkou, či sa vráti a či budú spolu ako rodina.

Môj odkaz všetkým ženám:
Zaslúžiš si viac ako toto!

Beáta

Naplnený Vzťah

Ako si vyberáme životného partnera

Je to náhoda, že si vyberieme a zamilujeme sa práve do tohto partnera a nie niekoho iného?Prečo naša kamarátka mala šťastie a vybrala si dobre a my nie? A je to o šťastí? Prečo nakoniec aj tak každý skončí s tým, s kým má? Výber partnera je jedna z najdôležitejších...

O sebaláske

Dnes by som sa s vami chcela podeliť o tému, ktorá je pre mnohé z nás témou životnou. Dlhé roky mi trvalo, kým som vôbec pochopila, čo to tá sebaláska vlastne je. Čo to znamená naozaj? Je to to, keď si kúpim šaty z výpredaja? Alebo sa odmením zákuskom za niečo? Mám...

Kedy už konečne príde ten pravý?

Poznáte to, však? Bez ohľadu na vek, či máme 25, či 35 my všetky túžime stretnúť a stráviť život s tým pravým a jediným. Tam nám myšlienky blúdia najčastejšie. Blúdime v kúzlach lásky. A čím dlhšie sme samy, tým sa táto téma stáva pre nás...

Čo sa s nami deje po rozchode

Keď nás niekto opustí, rozíde sa s nami, rozvedie alebo to chce urobiť, ide o jednu z najťažších životných situácií. Zahŕňa veľa stresu, ale aj strachu, čo bude ďalej. Rúcajú sa nám naše istoty, ktoré sú síce len iluzórne, ale aj tak väčšina z nás je upnutá na...

Tri varovné signály, že randíte so nesprávnym mužom

Existuje veľké množstvo varovných signálov, že randíte s nesprávnym mužom, ale v dnešnom článku by som sa rada zamerala na tieto tri. Sú to možno nie práve najobvyklejšie varovné signály, ale keď sa nad nimi zamyslíme hlbšie, uvidíme, že sú nesmierne dôležité. Ak...

Čo ak nás partner nerešpektuje

Úcta, rešpekt sú podľa môjho názoru hlavnou ingedienciou zdravého vzťahu. Ak nás partner nerešpektuje, neváži si nás, všetko ostatné je zbytočné. Všimla som si, že ľudia, ktorí sú spolu dlhé roky, to zvládli práve vďaka vzájomnému rešpektu. To, ako to vyzerá, keď...

O vytváraní priestoru pre muža

Ženská energia je vo svojej podstate pasívna, prijímajúca, čakajúca. Je ako voda, ktorá tečie, alebo vánok, ktorý sa nedá chytiť, ani ohraničiť. Ženská energia je tá, ktorý vytvára priestor pre muža, aby on prišiel za ňou a prejavil sa. Je to jej energia, čo...

Share This