Skip to content

ODPUSTENIE videokurz

Videokurz ODPUSTENIE zahŕňa:

  1. Video lekcie. 10 sprevádzajúcich videí na tému odpustenie, ktoré Vám vysvetlia charakter odpustenia. V úvodnom videu Vám vysvetlím, čo nás vo videokurze čaká a o čom to bude. V 2. videu si rozoberieme, čo je to vlastne Odpustenie, keďže tento pojem, akokoľvek známy širokej verejnosti je nie vždy správne chápaný. Tiež si prezradíme, čo Odpustením nie je. V ďalšom videu si povieme viac o mýtoch, ktoré sprevádzajú odpustenie inému človeku, a tiež, akú veľkú úlohu zohráva naše ego v procese odpustenia inému. V 4. videu sa porozprávame konkrétne o tom, čo budeme odpúšťať na našej ceste za slobodným životom. V 5. videu sa pozrieme hlbšie na to, aké prekážky nás môžu stretnúť na ceste odpustenia. 6. video je venované následkom neodpustenia pre náš ďalší život-teda ak neodpustíme, ako to bude ovplyvňovať kvalitu nášho ďalšieho života. V nasledujúcom videu si rozoberieme, ako nám odpustenie zmení život, čo konkrétne bude v našom živote inak, ak odpustíme.  V 8. videu sa budeme špeciálne venovať odpusteniu sebe samej, ktoré býva najťažšie, ale zároveň veľmi dôležité v celom procese. V 9. videu sa budeme učiť pochopiť rozdiel medzi tým, ako cítime, prežívame situáciu my a ako ten druhý. Na záver, to najdôležitejšie: ako vieme, že sa nám podarilo naozaj odpustiť? Toto, a viac sa dozviete v tomto videokurze.
  2. Písomné materiály online kurzu. Tieto zahŕňajú pracovný zošit v počte 9 strán, kde budeme už presne individuálne pracovať na odpustení krok za krokom. Písomné materiály sú praktickou súčasťou tohto kurzu, a to je presne to, čo tvorí jadro našej práce. Praktická časť kurzu je zakončená meditáciou odpustenia tomu konkrétnemu človeku, kde sme už plne pripravené pustiť toho človeka z nášho života a nechať ho ísť.
  3. Priamy prístup ku mne počas trvania kurzu. Ak budete mať akékoľvek otázky alebo budete potrebovať poradiť počas Vašej cesty za odpustením, tak som tu pre Vás.

 

Cena za videokurz Odpustenie je 40eur.

Tento videokurz si môžete objednať na e-mailovej adrese naplnenyvztah@gmail.com. Ja Vám obratom zašlem podklady k platbe. Po obdržaní platby od Vás, Vám zašlem všetky materiály ku kurzu a príslušný link na prístup k videám. Audio meditáciu si nájdete vo svojej mailovej schránke.