Skip to content

Techniky liečenia

Akými technikami pracujem

Každé sedenie je individuálne, šité na mieru klientky (klienta) a jej (jeho) problému. Koľko sedení treba na to, aby ste sa posunuli závisí samozrejme od miery Vašich zranení a hĺbky problému. Zlé veci sa nám nedejú náhle, preto v drvivej väčšine ide o roky kumulované nánosy, potláčania problémov, vytesňovania. Niekedy stačí jedno sedenie, aj keď to býva väčšinou zo zvedavosti. Samé dobre vieme, že aby sme dokázali naozaj pohnúť svoj život vpred, treba pracovať vytrvalo a konzistentne na tom, čo chceme zmeniť.

Cieľom konzultácie je moja praktická pomoc a tiež Vaša následná samostatnosť. Aby ste sa stali sama sebe oporou a bola schopná pomôcť si sama v ťažších životných situáciách – teda okamžite rozpoznať vlastnú bolesť a liečiť ju.

Na každej konzultácii Vám odovzdám všetko, čo viem. Rada idem hlbšie, pod povrch vecí, kde sa naozaj ukrývajú tie spúšťače našich problémov. Ono je to totiž tak, že ak Vás napríklad štve tá Vaša kolegyňa odvedľa, lebo strháva celú pozornosť na seba, tak táto situácia vypovedá všetko o Vás a nič o nej. Čiže na sedeniach vždy ide o nachádzanie jadra problému v jednotlivých situáciách. Veci nie sú vždy tak, ako sa zdajú.

Na konzultácii (cez Skype, WhatsApp) pracujem väčšinou kombináciou viac ako jednej techniky, ktoré uvádzam nižšie.

Používam techniky nachádzania a rozpúšťania koreňových vzorcov správania, nachádzania a rozpúšťania udalosti, ktorá sa vám stala a viedla k tomu, čím si prechádzate dnes. Tiež nachádzam vadné presvedčenia o sebe, živote, konkrétnych životných oblastiach, hodnotách, programoch a nahrádzam ich tými, ktoré prinesú želaný výsledok. Pracujem tiež s ľudskou mysľou, ktorá je nástrojom schopný veľkých výsledkov, ak sa správne nasmeruje a využíva. Využívam tiež zrkadlovú metódu. Veľa pracujem s podvedomím, aj keď samozrejme to všetko pri plnom vedomí :).

Doplňujúcimi technikami môže byť Váš horoskop narodenia, kde viem presne identifikovať spôsob, akým vnímate svet, teda, čo tvorí Váš život, je to niečo ako mapa Vášho života, vaša realita.