Vnútorné dieťa

Otázky

Detaily video kurzu

Čo obsahujú 4 videá na tému vnútorné dieťa?

V 1. videu  si rozoberieme a pochopíme základné pojmy, ako to, čo tvorí bezpečie dieťaťa v jeho detstve, a teda to, čo dieťa v detstve naozaj potrebuje, aby z neho vyrástol psychicky zdravý, sebavedomý jedinec.
V 2. videu sa budeme venovať tomu, ako správanie rodičov k nám spôsobuje naše ohrozenie bezpečia v detstve, a ako nás to následne ovplyvňuje v dospelosti.
Formou ohrozenia bezpečia dieťaťa s následným šrámom na duši dospelého je zanedbanie dieťaťa v detstve. Preto si v 3. videu povieme viac o formách zanedbania dieťaťa v detstve rodičmi a ako sa toto manifestuje v správaní a poruchách u dospelého človeka.
Vo 4. videu budeme rozoberať znaky, ako sa prejavuje ranené dieťa v nás, keď sme dospelí.

Čo obsahuje audio nahrávka ku kurzu?

Audio nahrávka tohto kurzu je silná 30 minútová meditácia spojená s vizualizáciou vnútorného dieťaťa a práve táto vedie k jeho vyliečeniu.

Priamy prístup ku mne počas trvania kurzu

Budem Vás sprevádzať celým procesom liečenia. Počas trvania kurzu sa môžete na mňa obracať so svojimi otázkami alebo postrehmi k tejto téme. Som tu pre Vás.

Videokurz Odpustenie zahŕňa:

✔️ 4 video lekcie

✔️ audio nahrávka

✔️ priamy prístup ku mne

Referencie

Názory mojich klientov

{

Milá Beátko. Já vás sleduji na youtubeřadu let a jsem ráda, že jsem si koupila i tenhle kurz. Mám i meditaci a jsem spokojená. Ono, asi to tak je, že musíme jít ke kořenům naši bolesti, aby jsme se mohli pohnout vpřed. Velice oceňuji citlivost s jakou jste meditaci vedla. Bylo to pre mně velice uklidňující.

{

Dobrý deň Beátka. Ani som si nemyslela, že budem reagovať, ale chcem Vám napísať kladné slová na tento videokurz. Dlho som cítila, že ma niečo ťaží. Ono, som dospelá, ale tie boliestky na duši akoby vo mne stále zostávali a časom aj rástli. Hýčkala som si svoju malinkú, a naozaj sa cítim teraz slobodnejšie a mám pocit, že viem v bežnom živote reagovať s väčšou rozvahou. Tisíc krát ďakujem, aj za všektu prácu, ktorú pre nás robíte.

Cena kurzu 50 €

Share This