Tarotový výklad

Ako vám viem pomôcť

Moje oblasti

Tarotové výklady robím formou video prenosu na youtube, kam vám zašlem link s odkazom. Zodpoviem 3 otázky, ktoré mi zašlete vopred.

Ponúkam aj individuálnu tarotovú konzultáciu, prípadne koučing cez videohovor. Po konzultácii vám zašlem záznam vo forme videa. Dĺžka hovoru je 60 minút.

Smer konzultácie určujete vy, teda vy si poviete čomu sa budeme venovať. Najčastejšie sa zaoberám nasledujúcimi témami:

Tarotový výklad

Vy

Tarotový výklad na ľubovoľnú tému (okrem zdravia).

Ultimátny vzťah vášho života-vzťah k sebe samej, sebahodnota, sebaláska.

Liečba vnútorného dieťaťa, vnútornej ženy, vnútorného muža.

Liečba tráum, bolesti, zranení z minulosti.

Psychické problémy, ako úzkosť, panika, depresia, stres.

Ako sa nezamotať vo vlastnom živote a ako sa vymotať?

Nejaká situácia sa mi opakuje a veľmi sa ma dotýka. Čo s tým?

Tarotový výklad

Vzťahy

Nevera.

Vzťah s matkou, rodinné vzťahy.

Ako sa pripraviť na nového partnera?

Ako vybudovať láskyplný vzťah?

Závislostný, toxický, tyranský vzťah a ako z neho von.

Tarotový výklad

Kariére a peniaze

Identifikácia toho, čo vlastne chcem v živote.

Ako nájsť naplňujúcu prácu a jej zmysel s ohľadom na Vaše talenty?

Prečo nemám peniaze a ako ich môžem mať?

Tarotový výklad

Veľké životné zmeny, strach, smrť

Ako zvládať veľké životné zmeny, či už vyvolané nami alebo vonkajšími okolnosťami?

Ako narábať s vlastným strachom a využívať ho vo svoj prospech?

Chceli by ste sa naučiť vykladať tarotové karty?

Ponúkam nabitý video kurz Škola Tarotu s vyše 6 hodinami vyučovacieho materiálu a domácimi úlohami.

Referencie

Názory mojich klientov

{

Dobrý den Beátko. Dávám zpětnou vazbu za hodinové sezení, nechtěla jsem si připustit, že by muž, na jehož sem roky čekala, nemusel být ten pravý. Intenzivně sem vnímala, že se mi snažíte říct, že on není pro mně. S odstupem času vidím, že se vaše slova naplnila a sem tak nějak v míri se vším. Vidím, že jste mi pomohla vidět jeho vztah ke mně jasněji, ale bylo těžké si to připustit. Teď jsem za to ráda a připravena jít novým možnostem vtříc.

{

Milá Beátka. Som naozaj šťastná, že som si dovolila stráviť s tebou hodinu. Bol to viac ako len výklad kariet. Už to, ako si ma dokázala pochopiť a tvoj vhľad do mojej situácie pre mňa znamená veľmi veľa. Ten záznam z hodinového sedenia som si potom púšťala viackrát. Určite ťa budúcnosti zase oslovím, prajem ti všetko dobré ????

{

Bea, zase bomba! Ja už som bola u teba viac krát za tie posledné roky, ale konečne teda si mi predpovedala, že vstúpi do môjho života muž, ktorý stojí za to. Som naozaj šťastná, že ti môžem napísať že už 3 mesiace sa stretávam s mužom ktorý je úplne taký ako si mi ho popísala a má záujem o vážny vzťah. ???????????? Som ti nesmierne vďačná, že som neprestala veriť na to, že by konečne mohol prísť muž, ktorý za to stojí. Drž nám prosím palce a ja sa na teba zase čoskoro obrátim.

{

Beátka som naozaj rada, že môžem napísať túto spätnú väzbu. Keď som sa na teba obrátila, nevedela som ako to dopadne. Bála som sa ex manžel a bála som sa ako nás vysporiadajú na súde, bála som sa o deti. Už to, že si mi urobila výklad kariet taký že to vlastne všetko dopadne v môj prospech, že deti budú u mňa a že majetok sa rozdelí spravodlivo ma veľmi upokojilo. Ale predsa len realita je realita a ja som nevedela či to tak dopadne aj naozaj. Teraz po skoro roku ti píšem, že áno, mala si vo všetkom pravdu, a ja môžem konečne pokojne spávať. Ďakujem ti za Všetko. Som šťastná že som ťa včas našla a stále ťa sledujem na Instagrame aj na YouTube.

{

Dobrý deň Beáta. Ja sa na vás obraciam znovu so žiadosťou o výklad kariet. Keď som si u Vás dávala robiť výklad kariet naposledy, priznám sa, bola som sklamaná, že nikto nový do môjho života nevstúpi. Vlastne som tomu nechcela ani veriť. Vaše slová sa ale naplnili, ja som za to teraz rada. Venovala som sa sama sebe a svojmu liečeniu, presne tak ako ste povedala cez video. Preto vás žiadam o ďalší výklad kariet na 3 otázky.

{

Krásný večer Beátka Vám ✨????✨ Já Vás poslouchám zachumlana v posteli, jelikož v telefonu jste u mě stále a pořád No.1 a už přez 4 roky ???????????? A já za ně moc moc Děkujuuu, protože té pomocí za tu dobu od Vás jse mi dostalo a dostává hodně moc, jsem za ni vděčná, držíte mě nad vodou a stále věřit v to, že zas vše bude v mém životě ok a jen jen hezké zas, po těch karambolech ???????? že mi moc pomáháte i Vy Beátko, otevřít věci a co nevidím, i oči, podívat se na to jinak a dáváte úžasné rady, tipy a citáty, že po nich vím, že máte naprostou pravdu…!!! Těmi videiky nyní v poslední době co davate, jste mi otevřela mysl i oči hodně a za to já nesmírně Děkuju, toto je k nezaplacení ????????????

{

Inak robili ste mi v minulosti 3 vyklady, jeden v r.21 v Oktobri myslim k teme rozchodu s mojim partnerom po 2r vztahu, na 100% zhoda s Vasim vykladom. Potom v r.22 ohladom prace a navratu na Slovensko tak isto velka zhoda a v r.22 tiez ohladom tej istej firmy,+ prace tam 95% zhoda….teraz s odstupom casu som si to vypocula a clovek zasne…. Velmi ocenujem strucny, jasny zrozumitelny empaticky podany vyklad, hlavne co sa tyka bolestivych tem vo vztahovej oblasti.

Share This